FAQ

Wsparcie i Doradztwo

Wiedza i Doświadczenie

Rzetelność i Konkurencyjność

Chciałbym kupić drukarkę 3D, jaką mam wybrać?

Jesteśmy dystrybutorem marki DWS Systems.W swojej ofercie posiadamy drukarki amatorskie oraz maszyny profesjonalne.  Szeroki wacharz maszyn dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu celem zaprezentowania sprzętu odpowiedniego do Państwa spersonalizowanych oczekiwań.

Mam problem z drukarką, czy mogę ją naprawić w DWS?

Serwis to jeden z wierzchołków naszej firmy. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny profesjonalnych drukarek DWS Systems. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz narzędzia do naprawy Twojej drukarki. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi czas naprawy drukarki 3D?

Czas reakcji serwisu to 24h. Przewidywany czas naprawy to nie więcej niż kilka dni roboczych.

Jakie formaty plików odczytuje drukarka 3D DWS Systems?

Oprogramowanie dołączone do drukarki odczytuje większość plików 3D eksportowanych z programów typu CAD/CAM. Są to między innymi: .stl, .slc, .nauta, .fictor, .mkr, .3dm, .3ds, .ply, .obj, .lwo, .x

Jaki jest czas dostawy drukarki?

W zależności od tego czy jest dostępna na magazynie, czy musi być wyprodukowana pod indywidualne zamówienie czas oczekiwania wynosi od 2 do 50 dni roboczych.

Jaki jest przewidziany okres gwarancji?

Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy od momentu instalacji maszyny w siedzibie zamawiającego.Gwarancja obejmuje nie tylko wymianę części jak również dojazd serwisu do klienta.

Czy oprogramowanie do drukarki jest darmowe ?

Tak. Oprogramowanie FICTOR oraz NAUTA jest zawarte w cenie maszyny.

Jak małe elementy mogę wydrukować na drukarce DWS ?

Drukarki DWS Systems dzięki technologii Stereolitografii mogą wyprodukować detale o wielkości nie mniejszej niż 50 mikronów.